• 27

    10 2015

  • Dzień Informacyjny „Budownictwo, energia, efektywność energetyczna w Horyzoncie 2020”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim zaprasza w dniu 13 listopada 2015 r. na Dzień Informacyjny „Budownictwo, energia, efektywność energetyczna w Horyzoncie 2020”. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców i naukowców zainteresowanych składaniem wniosków na projekty badawczo-rozwojowe w ramach nowych konkursów ogłoszonych w programie HORYZONT 2020.

Będzie to doskonała okazja, by zapoznać się z możliwościami finansowania prac badawczo-rozwojowych w Państwa firmach bądź jednostkach naukowych bezpośrednio z budżetu Komisji Europejskiej. Uczestnicy otrzymają również wiele cennych wskazówek jak skutecznie aplikować o środki na innowacyjne rozwiązania w obszarze budownictwo, energia oraz efektywność energetyczna. Dodatkowo będą mieli możliwość zaprezentowania swojej firmy/instytucji w kontekście aplikowania o środki w ramach H2020.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą firmy/instytucji na adres: rpk@uni.lodz.pl

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym pliku.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Portal Innowacji