• 26

    02 2016

  • Wyznaczenie i realizacja celów

Urząd Miasta Łodzi oraz BUSINESS PARTNER Sp. z o.o. zapraszają na bezpłatne warsztaty pn. ” Wyznaczanie i realizacja celów”.

Czy masz cel w życiu?

Dopóki nie będziesz mieć jasno określonych celów w życiu, nie masz szansy na realizację maksimum potencjału, który w Tobie spoczywa. No więc jak z Twoimi celami? Czy są wyraźne czy rozmyte i niedookreślone?Nauczysz się potęgi wyznaczania celów i łatwych kroków, które są potrzebne, aby zagwarantować, ze możesz osiągnąć każdy cel, który ustalisz sobie przy zastosowaniu formuły wyznaczania celów. Ludzie lubią się skarżyć na brak czasu, podczas, gdy to brak kierunku jest często prawdziwą przeszkodą. Czas może być sojusznikiem, może też być wrogiem. To, czym się stanie, zależy całkowicie od Ciebie, Twoich celów, Twojej determinacji aby wykorzystać każdą dostępną minutę.

Termin: 01.04.2016 r. godz. 10.00 -14.00

Program;

  • Jak kwalifikować marzenia, abyś zawsze pracował, a najpierw nad najważniejszymi?
  • Jak opisywać poszczególne cele?
  • 7-stopniowa formuła wyznaczania celów;
  • Metody realizacji celów;
  • Potęga zobowiązania.

Formularz zgłoszeniowy

Warsztaty przeprowadzi Pani Agnieszka Żurawska – Wojcieszek

Właściciel firmy Biznes Partner oraz W-ce Prezes Business Partner Sp. z o.o. marki IRiK, trener, auditor, coach, mentor. Ukończone studia magisterskie w zakresie zarządzania na Wydziale Cybernetyki w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na Politechnice Krakowskiej oraz studia podyplomowe w zakresie Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego na Uniwersytecie Łódzkim. Ponad 16 lat doświadczenia zawodowego – 4 lata w Polskich Siłach Zbrojnych jako kadra cywilna, 4 lata w niemieckiej firmie budowlanej jako Pełnomocnik ds. ZSZ, a od 2006 roku własna działalność gospodarcza. W latach 2009-2013 współpraca z jednostkami certyfikującymi jako auditor systemów zarządzania wg norm ISO 9001, PN-N/OHSAS 18001, ISO 14001, SCC (Safety Certificate Contractors). Od 2014 roku współpraca z Polskim Centrum Akredytacji jako auditor w zakresie Systemów Zarządzania Jakością oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.Wykładowca na uczelniach – Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie oraz Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie.