• 06

    05 2016

  • Nowa Ekonomia. Nowe możliwości dla Twojej Firmy

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Łodzi oraz agencja kreatywno-crowdsourcingowa CROWDthinks zapraszają na szkolenie Nowa Ekonomia. Nowe możliwości dla Twojej Firmy. 11 maja w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości ŁARR S.A. przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

Trudno dziś wyobrazić sobie jakąkolwiek organizację prowadzącą działalność bez wykorzystania możliwości internetu. Popularyzacja tej technologii jako środka komunikacji masowej, dorastanie “pokolenia internetu”, rozwój takich trendów jak crowdsourcing, big data czy sharing economy. Rynek i biznes podlegają błyskawicznej, nieubłaganej zmianie. Zlewają się światy offline i online oraz zacierają granic między producentem a konsumentem. To z jednej strony oznacza dla organizacji nowe wyzwania, z drugiej – zupełnie nowe możliwości.

Podczas tego szkolenia dowiesz się:

–      czym cechują się realia Web 2.0

–      kim jest Nowy Konsument?

–      jaka jest różnica między crowdsourcingiem a crowdfundingiem? oraz w jakim celu można te metody wykorzystać w Twoim biznesie?

–      jak może wyglądać organizacja w realiach wsparta nową technologią i siłą społeczności

O trenerze

Bartosz Filip Malinowski
Pasjonat cyfrowej ekonomii, autor pierwszego polskiego podręcznika crowdfundingu. Współtwórca serwisu WE the CROWD, założyciel i CEO agencji CROWDthinks. Doktorant na Wydziale Zarządzania UŁ, w działalności naukowej koncentrujący się na obszarze nowych technologii, e-marketingu, crowdsourcingu i socjologii internetu. W praktyce zawodowej zajmuje się strategią, zarządzaniem projektami oraz budową marek, doświadczeń i rozwiązań cyfrowych.Współpracował z organizatorami kampanii crowdfundingowych i doradzał przy projektach crowdsourcingowych. Współtworzył startupy ShareHire i Knowledge Garden. Jego artykuły można przeczytać na blogu “Antyweb”, w “Nowym Marketingu” i “Marketingu w Praktyce”.

Zapisz się już dziś na http://crowdthinks.pl/szkolenie/

Wstęp jest bezpłatny!

Czas trwania: 3,5 godziny

Data: 11.05.2016r. Łódź