• 13

    06 2016

  • Jak zarobić na aplikacji mobilnej

W dniu dzisiejszym o godz. 18.00 w przestrzeni coworkingowej Idea Hubu w Manufakturze odbędą się kolejne bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych. Tym razem szkolenie będzie dotyczyło monetyzacji aplikacji mobilnych.  Spotkanie poprowadzi doświadczony mobile marketing manager – Dariusz Adamczyk.

Rynek aplikacji stale się rozwija, a użytkowników smartfonów przybywa.  Według danych TNS Global  w Polsce jest ponad 19 mln użytkowników smartfonów.  Aplikacje mobilne to dobry pomysł na biznes, który może generować  coraz większe przychody. W trakcie warsztatu zostanie przedstawiona specyfika marketów aplikacji, formy dystrybucji  i ich modele cenowe. Będzie można dowiedzieć się na konkretnych business case’ach jak wygląda zależność popytu i podaży, oraz kiedy wdrożyć model płatny czy bezpłatny? Już w poniedziałek odbędzie się podróż po najbardziej popularnych i efektywnych modelach monetyzacji aplikacji, ze szczególnym uwzględnieniem rynku polskiego.

Wydarzenie odbędzie się w Idea Hubie, bezpłatnej przestrzeni coworkingowej, w której można wygodnie pracować i organizować biznesowe spotkania. Na zainteresowanych czeka 10 miejsc. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych pod adres: drewnowska@ihub.pl

Źródło: Informacja prasowa