• 01

    09 2016

  • Korzystaj z naszych inicjatyw!

Nowy sezon rozpoczynamy zupełnie nowymi tematami, które dedykujemy dla osób zainteresowanych tematyką biznesową, a dla osób potrzebujących z personalizowanego wsparcia mamy ofertę doradczą.

Wszystkie nasze działania mają charakter bezpłatny!

Kalendarium

01.09.2016 r. – otwarte  indywidualne konsultacje w godz. 11.30 13.30

05.09.2016 r. – szkolenie  „Jak zabezpieczyć się przed wyciekiem informacji z firmy ? Podstawy bezpiecznej informacji”

Cel szkolenia jest Przedstawiciel jednostki certyfikującej TUV NORD Polska postara się zaprezentować aktualne zagrożenia dla przetwarzanych informacji w postaci elektronicznej. Tym razem postanowiliśmy nie zamykać się wyłącznie w obszarze biznesowego otoczenia. Zaprezentujemy Państwu przykłady z życia, dotyczące Was, Waszych znajomych, rodzin. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, gdzie powinniśmy wykonywać przelewy elektroniczne, w pracy, w domu, hotelu, w … Czego pod żadnym pretekstem nie wolno podłączać do portu USB? Opowiemy o bezpieczeństwie informacji naszych telefonów komórkowych, tabletów. Wkradającej się w nasze życie permanentnej inwigilacji. Pod koniec prezentacji zostaną zaprezentowane najważniejsze mechanizmy wbudowane w model standardu zarządzania bezpieczeństwem informacji pozwalające bezpiecznie funkcjonować w obecnej rzeczywistości, oraz co najważniejsze, nadążać za nowymi zagrożeniami.

06.09.2016 r. – szkolenie „Wystąpienia publiczne”

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących zdobyć umiejętność występowania przed publicznością, prezentacji oraz autoprezentacji w sposób pozwalający na redukcję tremy oraz przekazanie treści wystąpienia w sposób profesjonalny i zrozumiały.

07.09.2016 r. – szkolenie Techniki obsługi klienta”

Celem zajęć  jest przekazanie wiedzy i umiejętności pozwalających na lepsze zrozumienie potrzeb klientów oraz ich zachowań. Pomoże to sprzedawcom lepiej dopasować swój styl pracy, by możliwie najskuteczniej znaleźć nić porozumienia z klientami oraz łatwiej wychodzić z sytuacji trudnych, np. w przypadku reklamacji.

08.09.2016 r. – szkolenie Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników”

Celem zajęć  jest przekazanie wiedzy co zrobić żeby twoi pracownicy Cię szanowali i lubili swoją pracę. Jak osiągnąć lepsze wyniki zarządzanego zespołu.  Dlaczego podwyżka motywuje na krótki czas. Jak być dobrym szefem i właściwie motywować swoich podwładnych.

12.09.2016 r. – szkolenie Crowdfunding – wykorzystaj tłum, żeby sfinansować swój STARTUP”

Celem zajęć  jest przekazanie wiedzy jak krok po kroku przeprowadzić kampanię crowdfundingową, narzędzia marketingowe, zagrożenia i dodatkowe korzyści.

Miejsce organizacji konsultacji i szkoleń: Łódź, al. Politechniki 32 , I piętro, pok. 114

Udział w szkoleniach wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

15.09.2016 r. – otwarte indywidualne konsultacje w godz. 11.30 13.30

0001