• 29

    09 2016

  • #5 Wielka Wymiana Kontaktów w Łodzi!

Zachęcamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety do udziału w inspirującym spotkaniu którego celem jest budowanie i rozwijanie społeczności Kobiet Przedsiębiorczych w Polsce oraz promocja ich biznesów poprzez spotkania , networking, konferencje oraz wykłady.

Termin: 03.10.2016 r.

PROGRAM

17:30 – 18:20 – networking, poczęstunek

18:20 – 18:30 – przywitanie, losowanie nagród od partnerów

18:30 – 19:00 – ” Silna marka osobista – Twój kapitał w biznesie” – Katarzyna Malinowska

– Jak budować markę premium?

– Komunikacja marketingowa vs. budowanie wpływu

– Zaznaczanie swojej obecności  na rynku.

19:00 – 19:45 – „Dream. Plan. Success.” – Krzysztof Hillar

Podczas swojego wystąpienia Krzysztof pokaże, dlaczego bogatsi stają się coraz bogatsi i dążą do nowych lepszych rezultatów, a biedni stają się coraz biedniejsi i bardziej nieszczęśliwi. Opowie również o tym, jak on zaczynając w branży od zera i w rok osiągnął to, na co inni pracują latami. Podczas spotkania z Krzysztofem dostaniesz rozwiązanie, które będziesz mógł zastosować już po spotkaniu.

19:45 – 21:00 – wielka wymiana kontaktów

Prelegenci

KATARZYNA MALINOWSKA – Life&language coach.  Właścicielka INSPIRATION Centrum Językowo – Szkoleniowego. Trener rozwoju osobistego i coach, przedsiębiorca. Kierownik biura Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju w Łodzi. Ekspertka Kuźni Przedsiębiorczości przy Łódzkim Kongresie Kobiet. Twórczyni Projektu Zmiana.Organizatorka łódzkich, cyklicznych spotkań „Kobiety! Czas na kawę” oraz warsztatów językowych „Let’s talk, LADIES”. Współpracuje z Przedsiębiorczą Kobietą w Łodzi, Łódzkim Kongresem Kobiet, Festiwalem Łódź, Miastem Kobiet oraz z kołami naukowymi Uniwersytetu Łódzkiego: SKN Ekobiznes oraz SKB ProBiz+. Prowadzi szkolenia dla firm, warsztaty rozwoju osobistego, coaching indywidualny (także w języku angielskim), oraz szkolenia językowe Business English dla ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. W ramach wielu projektów powadziła min. warsztaty: „Twój wizerunek w biznesie”, „Nie tłumacz się działaj!”, „Projekt zmiana”, „Wolna od stresu”, „W poszukiwaniu spełnienia, czyli jak budować zdrowe poczucie własnej wartości” oraz „Biznes z Pasją” w ramach cyklu spotkań „Okiem Praktyka”. Pisze artykuły o tematyce rozwojowej dla portali Ty i Biznes, Imigomo oraz magazynu Law Business Quality. Inspiruje, motywuje, pomaga wyjść z życiowego impasu. Wie, że można żyć piękniej, pełniej i ciekawiej. To właśnie stara się przekazać swoim klientkom, inspirując je do podejmowania życiowych metamorfoz.

Krzysztof Hillar – Przedsiębiorca, trener komunikacji, mówca motywacyjny. Specjalista w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”. Szkoli menedżerów, liderów, przedsiębiorców, prowadzi coachingi dla zarządów, kadry kierowniczej i zespołów sprzedaży. Zaufało mu wiele dużych firm (m.in. PKN Orlen, Energa SA). Uczy, jak dawać wartość i sprzedawać poprzez wystąpienia i prezentacje biznesowe. Podczas swoich warsztatów (ponad 3000 uczestników) pomaga odkryć przeszkody, które uniemożliwiają ludziom osiąganie kolejnych sukcesów oraz wprowadzać́ nowe przekonania wspierając ich cele. Sam osiąga wszystko, co sobie wymyśli. W ciągu roku, odkąd pojawił się w branży edukacyjnej, zdobył więcej niż inni przez wiele lat. Współtworzy i jest Wiceprezesem Grupy Momentum, do której należą spółki Librandt, Personal Excellence Network, Momentum Trainers. Twórca systemu INFLUENCE SPEAKER i SUPER SPEAKER SYSTEM, dzięki któremu każdy jest w stanie przygotować się do wyjścia przed dużą publiczność, występowania w mediach i przemówień́ przed kamerą.

Szczegóły udziału wydarzeniu dostępne na stronie

Źródło: Organizator