• 08

    11 2016

  • Storytelling – uniwersalne narzędzie perswazji w biznesie

Urząd Miasta Łodzi oraz  Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób zakładających działalność gospodarczą pn. „Storytelling – uniwersalne narzędzie perswazji w biznesie

Termin szkolenia: 09.12.2016 r. godz. 9.00 -16.00

Miejsce: sala szkoleniowa Urzędu Miasta Łodzi (al. Politechniki 32, pok. 114).

Celem szkolenia jest  poznanie skutecznego narzędzia wywierania wpływu na innych jakim jest storytelling, nabycie umiejętności konstruowania i opowiadania dobrych historii i wykorzystywania ich w zarządzaniu, wystąpieniach publicznych czy sprzedaży.

Szkolenie kierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się prowadzeniem spotkań biznesowych, zarządzaniem, sprzedażą i dla wszystkich planujących wzbogacić swój warsztat wystąpień publicznych.

Podczas szkolenia będą wykorzystywane następujące metody pracy: ćwiczenia, symulacje, wykład oraz prezentacja.

Szkolenie poprowadzi Monika Jankowska-Janicka, doradca biznesu, dziennikarz i trener. Jest specjalistą w zakresie budowania wizerunku zawodowego osób na wysokich stanowiskach, (także w zakresie kontaktów z mediami), przywództwa i motywowania pracowników. Jej doświadczenie procentuje w praktyce szkoleniowej, którą rozwija od kilku lat. Szkoli indywidualnych przedsiębiorców i specjalistów, urzędników, sędziów, zespoły sprzedażowe i marketingowe dużych firm.

Jest absolwentką Zaawansowanej Szkoły Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu, absolwentką Studiów Podyplomowych z zakresu Negocjacji i Mediacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Od kilku lat współpracuje jako trener z Polską Fundacją Przedsiębiorczości, prowadząc szkolenia dla przedsiębiorców w całej Polsce.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy