• 14

    07 2017

  • Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego 27-28 września 2017 r. Hala Expo al. Politechniki 4.

Zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem kariery i firmy poszukujące pracowników do udziału w II edycji Łódzkich Regionalnych Targach Pracy, organizowanych przez Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, Powiatowymi Urzędami Pracy i Międzynarodowymi Targami Łódzkimi.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie mieszkańcom regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku, możliwości dokształcania oraz zmiany kompetencji zawodowych.

Wydarzenie  skierowane jest  do osób bezrobotnych jak i wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą dotychczasowej aktywności zawodowej, autorozwojem i podniesieniem własnych kwalifikacji oraz studentów i absolwentów.

Organizacja Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie na pracowników określonych branż. To wydarzenie rekrutacyjne, które pozwoli zapoznać się z ofertami firm, m.in. z branży finansowej, informatycznej, handlowej, motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej czy produkcyjnej. Do udziału w targach zapraszamy również agencje pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego, firmy i instytucje szkoleniowe, szkoły językowe oferujące darmowe kursy finansowane z funduszy unijnych.

Szczegółowe informacje dostępne pod adresem: www.lodzkietargipracy.pl