• 31

  07 2017

 • Szkolenie „Internetowe Rewolucje z Google dla przedsiębiorców”

Urząd Miasta Łodzi oraz Google zaprasza w dniu 22 sierpnia br. na bezpłatne warsztaty pn. „Internetowe Rewolucje z Google dla przedsiębiorców”. Szkolenie kierowane jest do firm,  które chcą położyć większy nacisk na działalność w sieci.

Termin: 22.08.2017 r.
Godzina: 10.00 -14.00
Miejsce: sala szkoleniowa Urzędu Miasta Łodzi  (al. Politechniki 32, pok. 114)

Plan szkolenia

 1. Daj się znaleźć tym, którzy Cię szukają!
 2. Bądź dostępny dla użytkowników lokalnych.
 3. Czy pamiętasz o użytkownikach mobilnych?
 4. Pamiętaj, że liczy się szybkość!
 5. Social Media – co , gdzie i kiedy?
 6. Bezpłatne strony od Google
 7. Czy analizujesz to co robisz?
 8. Jeśli myślisz o eksporcie.
 9. Gdzie zdobywać wiedzę?

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie

Szkolenie przeprowadzą

Marlena Mencel

Absolwentka dziennikarstwa, od początku kariery zawodowej związana z marketingiem internetowym, swoje pierwsze kroki zaczynała 13 lat temu pisząc proste strony i testując na nich ówczesne metody pozycjonowania. Praktyk, z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dużymi jak i mniejszymi markami na rynkach krajowych i zagranicznych. Doradca w programie Google Internetowe Rewolucje dla Firm. Pasjonat SEO i e-commerce. Nie wyobraża sobie życia bez Google Analytics.

Bogusia Jarzębowska

Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Łódzkim. Po studiach rozpoczęła karierę zawodową w redakcji lokalnego tygodnika, gdzie przez przez ponad 12 lat zajmowała się dziennikarstwem, sprzedażą reklam do tygodnika i portalu internetowego, pisaniem tekstów PR, współpracą z domami mediowymi i sieciami afiliacyjnymi. Jako dyrektor wydawniczy nadzorowała pracę grafików i redaktorów oraz cały cykl wydawniczy. Od ponad 3 lat wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi i technik SEO przeprowadzając audyty stron, pisząc treści na strony i blogi oraz prowadząc konta w Social Media. Od kwietnia 2017 roku doradca w programie Google – Internetowe Rewolucje dla Firm. Prywatnie wielka miłośniczka turystyki kulinarnej.