• 27

    09 2017

  • Zapowiedź październikowych szkoleń w ŁCP

Przedsiębiorcą być! najważniejsze informacje w zakresie finansów firmy, pozyskiwania kapitału oraz budowania marki. Blisko 3 godzinne szkolenie będzie wstępem do prowadzenia indywidualnych konsultacji z ekspertami Fundacji Tax Care .

Skuteczna promocja młodej firmy. Planowanie marketingowe – przekazanie wiedzy, dzięki której możliwe będzie odpowiednie kreowanie wizerunku firmy oraz umiejętne posługiwanie się narzędziami marketingowymi.

Design thinking w projektowaniu zmian biznesowych i osobistych – gwarantujemy, że dzięki warsztatom lepiej zrozumiesz psychologię zmiany oraz będziesz w praktyce umieć wspierać siebie holistycznie i coachingowo.

Męstwo w biznesie i w życiu osobistym – w trakcie warsztatu: przyjrzysz się swojemu męstwu; odpowiesz sobie na pytanie:  Co pokazuję światu jako mężczyzna?;  poznasz kobiecy punkt widzenia na temat męskości i męstwa, a także oczekiwania i potrzeby kobiet; wzmocnisz Twoje męskie cechy; spędzisz czas w męskim gronie i wymienisz doświadczenia.

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE DOSTĘPNE NA STRONIE https://przedsiebiorczosc.lodz.pl/szkolenia

Dodatkowo zapraszamy

wszystkie osoby potrzebujące indywidualnego wsparcia, na konsultacje biznesowe w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiaca w godz. 11.30 -13.30 ( Łódzkie Centrum Przedsiebiorczości,al. Politechniki 32, pok. 114). Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Najbliższe dyżury odbędą się w dniach:
05.10.2017 r. | 11.30-13.30 |
19.10.2017 r.  | 11.30-13.30 |