• 24

    05 2018

  • Zrelaksuj się! Warsztaty jogi pracowniczej na świeżym powietrzu w Parku Helenów z Idea Hub

Sztywność karku, bóle kręgosłupa, zmęczenie. Znasz to?

Jak często wracasz po pracy do domu obolały? Praca przy biurku daje Ci się we znaki? A może spędzasz całe dnie na nogach? Daj sobie szansę na relaks po ciężkim tygodniu.

Już w najbliższą sobotę, 26 maja o godzinie 10:30 w Parku Helenów w Łodzi, Idea Hub oraz szkoła jogi Hello Yoga połączą siły, organizując bezpłatne warsztaty jogi pracowniczej na świeżym powietrzu!

Nie potrzebujesz wyjątkowych akcesoriów ani zbyt wiele miejsca. Wystarczy, że przyniesiesz ze sobą karimatę, koc lub ręcznik. Podczas warsztatów dowiesz się, jak odnaleźć jogę wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz – za biurkiem, przy komputerze czy po stresującym dniu w pracy. Wymuszona pozycja siedząca lub stojąca podnosi ciśnienie krwi, powoduje sztywność karku, bóle pleców, generuje napięcia w obszarze bioder, a długotrwałe korzystanie z klawiatury obciąża nadgarstki i barki. Wykonanie choć kilku asan (pozycji w jodze) rozluźnia spięte ciało, podnosi poziom energii i poprawia koncentrację znacznie lepiej niż kolejna kawa. Oprócz tego, na warsztatach będziesz miał szansę spędzić czas na świeżym powietrzu!

Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze szkoły Hello Yoga, zajmującej się nieszablonowo pojętą jogą, która przekształcana jest w miejski lifestyle. Uczą oni tradycyjnych stylów jogi (Ashtanga Yoga, Hatha Yoga wg B.K.S. Iyengara) oraz jej nowoczesnych form (AcroYoga – joga w parach i grupach, Aerial Yoga – joga w hamakach, SUP Yoga – joga na wodzie).

Odetchnij po ciężkim tygodniu pracy. Zabierz swoich bliskich i zrelaksujcie się razem na świeżym powietrzu. Znajdziesz nas w sobotę, 26 maja o godzinie 10:00 w centralnej części Parku Helenów w Łodzi, pomiędzy grotą a placem zabaw. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą karimatę, koc lub ręcznik. Czekać na Ciebie będą również vouchery zniżkowe do szkoły Hello Yoga oraz gadżety Idea Hub!

Organizatorem spotkania jest Idea Hub, przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty dotyczące pozyskiwania i rozwijania kompetencji przedsiębiorczych.

Źródło: Idea Hub