Łódzkie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich przeszłych i obecnych przedsiębiorców zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji biznesowych do udziału w bezpłatnych szkoleniach i konsultacjach.

Zachęcamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety do udziału w inspirującym spotkaniu którego celem jest budowanie i rozwijanie społeczności Kobiet Przedsiębiorczych w Polsce oraz promocja ich biznesów poprzez spotkania , networking, konferencje oraz wykłady.

Bankowość w biznesie

2016-09-27 13:48:49

W ramach Łódzkiego Centrum Przedsiebiorczości Urząd Miasta Łodzi oraz firma PR FINANCE Przemysław Ryżkowski zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu  pn. „Bankowość w biznesie”.

Lodzkie Innovation Days

2016-09-27 12:22:11

Już dziś zapraszamy wszystkich start-upowców na 5-dniowe wydarzenie pn. „Lodzkie Innovation Days” w ramach którego odbędzie się m.in: Europejskie Forum Młodych Innowatorów, TEDx PiotrkowskaStreet, Kongres Innowacyjna Europa.

Program Erasmus dla młodych przedsiębiorców jest transgranicznym programem wymiany, który daje przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych Państwach Uczestniczących.

Łódzkie Centrum Przedsiebiorczości zaprasza w dniu 17 października do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przy współpracy z firmą  Business Parter Agnieszka Żurawska-Wojcieszek.

Wynajmij lokal od miasta

2016-09-22 11:55:25

Zarząd Lokali Miejskich ogłosił przetarg w formie konkursu ofert na wysokość stawki  czynszu lokali użytkowych należących do zasobu miasta. Oferta zawiera wykaz ponad 110 lokali a stawki czynszu zaczynają się już od kwoty 5,80 za m2.

Łodzianie na start

2016-09-21 14:22:05

Załóż z Nami swoją firmę !! Zapraszamy mieszkańców Łodzi w wieku od 30 roku życia do udziału w  projekcie. Uczestnicy, otrzymają wsparcie szkoleniowo – doradcze oraz  finansowe w wysokości 22 700,00 na założenie działalności gospodarczej.

Jaki jest najszybszy sposób na osiągnięcie sukcesu? Dowiesz się na tym szkoleniu, ponieważ szkolenie urodzony zwycięzca: odblokowuje Twoją kreatywność pomagając Ci zidentyfikować negatywne wzorce działania, które powstrzymują Cię przed osiągnięciem tego, czego pragniesz.

Młodzi z biznesem

2016-09-19 13:26:01

Rozwój firm prowadzonych przez młodych ludzi od lat jest domeną Łodzi. Od ośmiu lat Urząd Miasta organizuje konkurs na biznesplan „Młodzi w Łodzi – Mam pomysł na biznes”. Firmy, które w pierwszych latach uczestniczyły w konkursie, teraz stają się jego partnerami, a dawni młodzi biznesmeni zasiadają w kapitule konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w polsko-francuskim seminarium gospodarczym „Atrakcyjność Miasta Łodzi”, które odbędzie się 10 października 2016 r. w godzinach 09:30 – 16:00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi, przy ul. Wólczańskiej 199.

Poszukiwana Bizneswoman Roku!

2016-09-19 08:16:12

Nadszedł czas, aby docenić sukcesy przedsiębiorczych Polek. Ruszyła VIII edycja konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. W tej edycji jeszcze więcej kategorii i jeszcze więcej możliwości. Kandydatki mogą zgłaszać się w nowych kategoriach.

Wykreuj z nami swoją firmę

2016-09-16 13:08:33

Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób zakładających działalność gospodarczą pn. „Skuteczna promocja młodej firmy. Planowanie marketingowe”.

Weź udział w debacie

2016-09-16 07:47:37

Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartej debacie z udziałem ekspertów na temat „Wyzwania demograficzne Łodzi – priorytety w obszarze pracy, zdrowia, edukacji i rozwoju”. Spotkanie  odbędzie się 27 września 2016 r. w godz. 17.00-19.30 w Małej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi – ul. Piotrkowska 104.

W dniu 21 września 2016 r., odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania przeznaczonego na realizację projektów obejmujących zakup od wykonawcy usługi polegającej na opracowaniu nowego lub znacząco ulepszonego wyrobu, usługi, technologii produkcji lub nowego projektu wzorniczego.

Jesień w Łódzkim Centrum Przedsiebiorczości  obfituje w szereg nowych wydarzeń.  Przygotowując najnowszą ofertę uwzględniliśmy zgłaszane przez Państwa oczekiwania, dlatego obok dotychczasowych szkoleń, doradztwa oraz konsultacji proponujemy  indywidualny business coaching.

Wypełniając ankietę masz szansę aktywnie włączyć się w budowanie ekosystemu startupowego w naszym mieście.  Zabierz głos w swojej sprawie!

Lodzkie GO China, czyli spotkanie dla przedsiębiorców z regionu łódzkiego w związku z organizacją misji gospodarczej do Chin na Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny (Chengdu). Do udziału zachęcamy  firmy z sektora MSP zwłaszcza działajace w sektorze: energetyka w tym odnawialne źródła energii, informatyka i telekomunikacja oraz zaawansowane materiały budowane oraz technologie.

Ponowny start zawodowy

2016-09-12 08:40:49

O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Ponowny start zawodowy!”Celem projektu jest podjęcie/utrzymanie zatrudnienia lub założenie własnej działalności gospodarczej przez 70 osób z województwa łódzkiego.

Eksperci Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości udzielają bezpłatnych konsultacji on-line z dziedziny ochrony własności intelektualnej, dofinansowania tej ochrony, wdrażania innowacji, komercjalizacji wiedzy. Pytania ekspertom można zadawać poprzez stronę