Wielka Wymiana Kontaktów (WWK) w Łodzi już 4 października. Celem organizowanych spotkań jest budowanie i rozwijanie społeczności Przedsiębiorców w Polsce oraz promocja ich biznesów poprzez spotkania na żywo, networking, konferencje oraz wykłady.

Konfederacja Lewiatan zaprasza na ostatnie z tego cyklu bezpłatne warsztaty „Fundusze Unijne 2014-2020 dla przedsiębiorstw – szanse, możliwości, sposoby pozyskiwania” Łódź, 3 października, ŁARR, ul. Narutowicza 34.

Serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe „Jak skutecznie działać na rynku niemieckim?”z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy przedstawicieli Stowarzyszenia BVMW i firmy DREBERIS .Wydarzenie odbędzie się 21 września w kawiarni HORT – CAFE, w  Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 106/110, w godzinach 10.00-13.00.

W dniach 11-24 września w Łodzi odbędzie się Jemy w Łodzi Food Fest 2017. W ramach festiwalu, łodzianie będą mogli nie tylko spróbować specjalnych, ale także wziąć udział w wydarzeniach mu towarzyszących. Jednym z nich będzie spotkanie z finalistką programu MasterChef, autorką książki Hummus, za’atar i granaty oraz bloga blogsamar.pl – Samar Khanafer.

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi realizuje dwa projekty pozakonkursowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla osób pozostających bez pracy w mieście Łodzi.

W dniu 7 września w Łódzkie Centrum Przedsiębiorczości organizuje dla wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji biznesowych  inspirujące warsztaty prowadzone metodą coachingu oraz indywidualne konsultacje gospodarcze.

Nawet najlepsza oferta kulinarna i atrakcyjna aranżacja wnętrza nie zagwarantują sukcesu restauracji, jeśli nie będą szły w parze ze skuteczną promocją. Już 12 września o 19:00, w ramach festiwalu Jemy w Łodzi Food Fest 2017, w łódzkim Idea Hub odbędą się warsztaty z marketingu dla gastronomii.

Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Regionalnym Punktem Kontaktowym ds. Programu Horyzont 2020 zaprasza na spotkanie i warsztaty dotyczące realizacji projektów w ramach Programu COST.