Jak skutecznie promować swoją markę w Internecie? W jaki sposób tworzyć treści, by były wysoko ulokowane w wyszukiwarce Google? O tym wszystkim, podczas darmowych warsztatów networkingowych w łódzkim Idea Hub, 23 listopada o godzinie 19:00, opowiedzą Kamil Wawer i Bartosz Michalak.

Powstała z miłości do Łodzi, włókienniczej historii miasta i kobiet, które ją tworzyły. Łódzka Rajtuza podbija serca kobiet i wzbudza zainteresowanie mediów. Od początku listopada w Smart Office można obejrzeć zdjęcia i grafiki ukazujące realizacje marki, a wszystko w ramach akcji #ŁÓwca pomysłów.

W dniu jutrzejszym od 11.30 do 13.30 Łódzkie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na otwarte spotkanie prowadzone w formule face-to-face z ekspertami biznesowymi.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych mikro przedsiębiorców, działających do 24 miesięcy, na spotkanie informacyjne dotyczące Projektu JEREMIE2, Funduszu Pożyczkowego dla mikro przedsiębiorców typu start-up, na cele inwestycyjno- obrotowe.

Kto stoi za firmą architektoniczną, która zaprojektowała znane restauracje w Łodzi jak np. MITMI, MOTYWY, DOKI czy MEIMEI? Jak jednoosobową działalność gospodarczą przekształcić w kilkuosobową, dobrze prosperującą firmę?  O tym wszystkim, już 9 listopada o godzinie 19:00 w Idea Hub w Łodzi, opowie Nastazja Kropidłowska, właścicielka łódzkiego biura architektonicznego.

Masz pomysł na biznes lub firmę, która działa nie dłużej niż rok? To dobrze się składa – ruszył konkurs na rezydentów Art_Inkubatora.Przekonaj nas o tym, że jesteś osobą świadomą swojego potencjału, potencjału miejsca, w którym zamierzasz prowadzić działalność, a zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji.

Łódzkie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza do Art_Inkubatora na bezpłatne dwudniowe (28-29.11.2017 r.) warsztaty prowadzone w formie moderowanej dyskusji w oparciu o narzędzia do planowania biznesowego. Do udziału w zajęciach zapraszamy osoby planujące uruchomienie swoich firm niezależnie od profilu działalności jak również dla tych, którzy już prowadzą firmy ale potrzebują inspiracji do dalszego rozwoju lub zastanowienia się nad potencjałami do poprawy.