Świąteczne Życzenia

2017-12-22 12:22:40

Wspaniałych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów.

ZIKAM Bikes to pomysł na modułowe rowery transportowe, który postał w Łodzi. Projekt zdobył wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”. Wkrótce Kamil Zięba, pomysłodawca ZIKAM Bikes, zaprezentuje pierwszy model z rodziny modułowych rowerów.

Masz pomysł na firmę i zastanawiasz się jak skąd pozyskać kapitał na start?  Zgłoś się do projektu Łódzka Rewita! Najlepsze projekty zostaną objęte wsparciem dotacyjnych w wysokości 25 000 zł oraz wsparciem pomostowym w pierwszych 6 miesiącach prowadzenia firmy  z możliwością przedłużenia do nawet roku.

Chcesz tworzyć innowacyjne produkty i usługi? Rozwijać się przedsiębiorczo? A może myślisz o własnym start-upie? Posiadasz profil medyczny, biznesowy, techniczny, ekonomiczny lub w obszarze nowych technologii? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK weź udział  EIT Health – BUSINESS CREATION DAY

Czy słowo może wesprzeć procesy sprzedażowe? Jak tworzyć przekaz atrakcyjny zarówno dla Google, jak i dla klientów? W jaki sposób nawiązywać i rozwijać relacje za pomocą treści? Odpowiedzi na te pytania udzieli Anna Madaj-Makaruk, podczas bezpłatnych warsztatów w łódzkim Idea Hub.

12 grudnia o godzinie 17.00 w miejskim biurze coworkingowym Centroom, odbędzie się spotkanie z Martą Zucker, autorką książek o sukcesie polskich startupów na arenie międzynarodowej. Współpracuje ona ze środowiskiem startupów w Polsce i w Dolinie Krzemowej.