Własna firma krok po kroku

2018-02-13 11:29:47

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniach 12-16 marca 2018 roku XXXI edycję seminarium „Własna firma – krok po kroku”, które kierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zaprasza na drugą edycję międzynarodowego, interdyscyplinarnego programu dla osób z pomysłem na innowacje w obszarze zdrowia i aktywnego życia. Aplikacja trwa do 23 lutego.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie Innovative Leather Product Competition na pomysł związany z sektorem skórzanym. Zwycięski projekt  otrzyma pomoc w przeprowadzeniu kampanii Crowdfundingowej na zrealizowanie pomysłu poprzez Indiegogo.com.

Urząd Miasta Łodzi oraz  Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) zapraszają w dniach 26-27 luty na bezpłatne szkolenia:  „Cross-selling i up-selling – naucz się sprzedawać więcej!” oraz „Storytelling  – moc budowania marki za pomocą historii”.