Z przyjemnością informujemy, że do grona Parterów Konkursu Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup dołączyli twórcy najlepszych europejskich kampanii internetowych – firma BLUERANK!  

KONKURS "Mocni w Biznesie 2018"

2018-06-22 08:50:12

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2018”, która stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów konsekwentnie budujących pozytywny wizerunek Łódzkiego oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego.

Mają pomysł na biznes, teraz powalczą o środki na jego realizację. W najbliższy piątek, 15 czerwca, odbędzie się konkurs dla przyszłych start-upów realizowany w ramach programu EIT Health – Smart Up Lab.

WIĘCEJ NIŻ BIZNES

2018-06-13 07:06:52

Szkoła Marcina Gortata to szczytna idea, której założeniem jest stworzenie młodym ludziom takich warunków w ramach obecnego systemu edukacji, by mogli połączyć naukę tradycyjnych przedmiotów z rozwojem talentu sportowego.

Od 13 czerwca do 31 sierpnia, w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, będzie można oglądać wystawę PolishUp, przedstawiającą 40 wyjątkowych polskich produktów, w tym aż 20 z województwa łódzkiego. Wystawa jest częścią projektu BiznesUp!

Już 14 czerwca 2018 r. zapraszamy na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach cyklu „Twoja Kariera w Twoich Rękach” dla studentów łódzkich uczelni. W ciągu 6 godzin uczestnikom szkolenia przedstawione zostaną zasady opracowania biznesplanu, w szczególności:

Spotkanie NCBiR dla firm

2018-06-04 09:08:43

NCBiR oraz Binanopark 7 czerwca br. zapraszają  firmy z Łodzi i okolic na BEZPŁATNE spotkanie dla przedsiębiorców, podczas będzie można uzyskać informację jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY.