Nasycić swój apetyt – apetyt na rozwój. A to za sprawą projektu skierowanego do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.Wsparcie polega na przyznaniu bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na przeszkolenie swoich pracowników i siebie.

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zaprasza instytucje otoczenia biznesu i przedstawicieli szkół wyższych na spotkanie w dn. 31 lipca br. w związku z ogłoszonym konkursem 2.1.2, dotyczącym kreowania i rozwoju specjalistycznych usług doradczych na rzecz  MŚP.

Przewodnikiem może być każdy, nawet wujek, który od lat prowadzi własne przedsiębiorstwo – radzi Maria Belka, mentorka biznesowa w najnowszej edycji konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Start-up”

Łódzka Szkoła Rewitalizacji na zaszczyt zaprasza na kolejne lipcowe spotkanie z cyklu „Środy na Łąkowej Budujemy Łódź Unikalną”. Nasze najbliższe spotkanie odbędzie się 11 lipca 2018 roku w godz. 17.00 – 19.00. Tym razem tematem spotkania będzie – Kamienica z drewna.

Punkt dla Łodzi dla Archizo!

2018-07-09 13:59:36

Z radością informujemy,że  projekt „Archizo” biorący udział w tegorocznej edycji Konkursu „Młodzi w Łodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup” otrzymał wyróżnienie za najlepszą na świecie pomoc naukową do uczenia o architekturze.