• 27

    02 2018

  • Szkolenie „Storytelling – moc budowania marki za pomocą historii”

Szkolenie „Storytelling – moc budowania marki za pomocą historii”

Kategoria Data Czas Lokalizacja
wt 27 Lut 09:30 - 16:00 Łódzkie Centrum Przedsiębiorczości

Urząd Miasta Łodzi oraz  Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) zapraszają na bezpłatne szkolenie

Storytelling  – moc budowania marki za pomocą historii”.

Termin: 27.02.2018 r.
Godzina: 09.30 – 16.00
Miejsce: sala szkoleniowa Urzędu Miasta Łodzi  (al. Politechniki 32, pok. 114)
Formularz zgłoszeniowy [https://przedsiebiorczosc.lodz.pl/szkolenia?paget=training&id=149&namet=storytelling-moc-budowania-marki-za-pomoca-histori]

Celem szkolenia jest nauczenie przedsiębiorców jak budować relacje z otoczeniem, w szczególności z mediami, by w ten sposób wzmocnić wizerunek firmy i zwiększyć jej rozpoznawalność. Dzięki właściwie budowanym relacjom z otoczeniem: klientami, dostawcami, kooperantami rośnie pozycja

Opowiedz o swojej firmie tak jakby była Świętym Graalem, opowiedz o swoich produktach tak by inne kryły się ich cieniu, opowiadaj o swoich usługach jakbyś był arystokratą wśród konkurencji.

Storytelling – czyli sztuka opowiadania o firmie, produktach, usługach a także o osobach, w taki sposób, by tworzyć rozpoznawalność, budować zaufanie, zwiększać sprzedaż i podwyższać marże. To narzędzie pozwalające wyprzedzić konkurencję i wyróżniać się na jej tle.

Dobrze opowiedziana historia pozwala przyciągnąć uwagę w świecie przeładowanym zbędnymi, jałowymi informacjami, na które wielu z nas jest już uodporniona.

Zajęcia prowadzone przez dziennikarza, trenera biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie mediów i wizerunku pomogą nauczyć się sztuki opowiadania o własnym biznesie, o swoich pomysłach, pasjach i planach w sposób na tyle ciekawy, by inni chcieli poznać Państwa firmę i jej ofertę.

Zajęcia prowadzone są przy użyciu multimediów, wyzwalają kreatywność, uczą jak tworzyć czytelne I atrakcyjne komunikaty. Uczestnicy przed kamerą ćwiczą sztukę ciekawego opowiadania o sobie I swoich firmach.

Loading Map....