• 22

    06 2018

  • Bluerank nowym Parterem w Konkursie Młodzi w Łodzi!

Z przyjemnością informujemy, że do grona Parterów Konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup” dołączyli twórcy najlepszych europejskich kampanii internowych – firma BLUERANK!

BLUERANK jest parterem biznesowym największych firm w Polsce  i na świecie, dostarczając usługi marketingoweh w wyszukiwarkach internetowych. Firma corocznie otrzymuje wiele nagród  w krajowych i międzynarodowych konkursach biznesowych  za ciągłą kulturę innowacji, dynamiczny rozwój, najwyższe standardy oraz konsekwentne praktyki biznesowe.

Dzięki zaangażowaniu ze strony nowego Partnera, pula nagród w konkursie została powiększona o Strategy & Planning. Zwycięzca weźmie udział w profesjonalnym jednodniowym szkoleniu z zakresu prowadzeniu komunikacji z przyszłymi klientami.  Przeprowadzony trening pozwoli na przygotowanie nie tylko rekomendacji, wyznaczających kierunek komunikacji marki, ale będzie też składać się z prezentacji i omówienia dobrych praktyk branży. Efektem będzie powstanie dokumentu, który pozwoli marce m.in. zachować wizerunkową spójność, wyróżni ją i zapewni rozpoznawalność, przyczyniając się do osiągnięcia sukcesu przez jej twórców.

To nie koniec dobrych informacji.

Maciej Gałecki, CEO Bluerank, dołączył do znakomitego grona Mentorów i Ekspertów w naszym Konkursie. Z uczestnikami konkursu będzie dzielił się doświadczeniami, wnioskami i błędami, które popełniają startupy w obszarze sprzedaży i marketingu.