• 28

    07 2017

  • NA PIEŃKU – z miłości do drewna

Kontakt do Nas:
tel.: 602208624

 

 „Na Pieńku” – z miłości do drewna

to pracownia designu i stolarstwa. Zajmujemy się  projektowaniem i produkowaniem mebli. Jesteśmy zarówno projektantami jak i konstruktorami, dzięki temu nadzorujemy proces kompleksowo od początku do końca. Od pierwszego pomysłu poprzez koncept i wykonanie po wykończenie i aranżację.

Wychodzimy naprzeciw klientom, którzy oczekują produktów i usług szytych na miarę, spersonalizowanych, uwzględniających nie tylko rynkowe trendy, ale także osobiste upodobania. Nie tworzymy rzeczy masowych. Możemy dostosować nasze projekty do każdej przestrzeni.

 

Projektujemy meble na indywidualne zamówienia oraz tworzymy własne autorskie serie meblowe.
Specjalizujemy się w autorskich wieszakach (seria PINO i PINO QUATTRO), stolikach nocnych i kawowych (seria CUBE), wyspach kuchennych (seria BOTANIQA) oraz stołach do kuchni czy jadalni (stół VAN HALEN).

Poruszamy się w stylistyce nowoczesnej, loftowej, skandynawskiej i industrialnej jednak ponadczasowość drewna dobrze sprawdzi się w każdej przestrzeni. W tworzeniu projektów inspirujemy się wszystkim, co nas otacza – ludźmi i ich potrzebami, przestrzeniami
i ich funkcjonalnością, architekturą, a w związku z tym, że wykorzystujemy drewno przede wszystkim przyrodą

Używamy głównie stali i litego drewna oraz materiałów wykończeniowych najwyższej jakości.

Cenimy sobie dialog i słuchamy Naszych klientów, a największą radość sprawia nam tworzenie razem z nimi.