• 12

    06 2017

  • Plebiscyt na najlepszy łódzki start-up

Zostań jurorem i wybierz najlepszy łódzki start-up zgłoszony do tegorocznej edycji Konkursu Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes.

Na Wasze głosy czekamy do 18 czerwca.

Zwycięski projekt otrzyma 5000 zł!

Interaktywna opaska do mierzenia nawodnienia organizmu, aplikacja pozwalająca na wymianę/sprzedaż lokalnych produktów pomiędzy użytkownikami na całym świecie, maszyna do mąki  czy może przenośne materace do wypoczynku?

Łódzkie start-upy prezentują swoje projekty w formie krótkich klipów reklamowych.

Od 12 do 18 czerwca  zapraszamy do udziału w głosowaniu na stronie  BOOYKA

Autorzy projektów przedstawili już swoje pomysły biznesowe przed  Członkami Kapituły Konkursu, teraz czekają na Wasze opinie.

Rozstrzygniecie Konkursu nastąpi podczas Gali Finałowej już 21 czerwca.

Najlepsze łódzkie start-upy otrzymają wsparcie finansowe, rzeczowe i usługowe w realizacji swoich projektów od Miasta oraz Partnerów konkursu.

Łącznie do zdobycia jest ponad 60 nagród!

Konkurs realizowany jest w ramach programu Młodzi w Łodzi przy współpracy z Politechniką Łódzką, Uniwersytetem Łódzkim, Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, Państwową Wyższą Szkołą Filmową ,Tv i Teatralną  im. L. Schillera w Łodzi, Fundacją dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,  Fundacją Startup -Poland oraz firmami: Microsoft Sp. z o.o., INTERsoft Sp. z o.o., Accenture Services Sp. z o.o. ,Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A., British Centre, Bionanopark Sp. z o.o., CENTRUM SZKOLENIA KSIĘGOWYCH, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.,  Okam Capital Sp. z o.o., WOBC, Agencja Reklamowa 6 Szpilek, My Way, BDB Agos Sp. z o.o., Kancelaria Podatkowa WIOL, Czarny Kod, Business Link Łódź, UNIT9 Le Polish Bureau, Fachowcy.pl, Centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej, , Pixel Technology Sp. z o.o., Blue Brick Sp. z o.o., KreatorJa, WOBC Łódź, Bełchatowsko – Kleszczowski Park Przemysłowo – Techniczny.

Parterem technologicznym wspierającym organizację plebiscytu jest firma Paplus Sp z o.o.

Szczególny dotyczące Konkursu dostępne są na stronie https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-na-biznesplan/

Regulamin głosowania