• 17

    12 2019

  • Darmowy kreator CV od Canva dla osób poszukujących pracy  

.

Darmowy kreator CV od Canva dla osób poszukujących pracy

 

Stworzenie dobrego CV to pierwszy krok w znalezieniu nowej pracy i perspektyw zawodowych. Warto zadbać o to, by był to dokument starannie przygotowany i dostosowany do konkretnej oferty i umiejętności kandydata. W jego napisaniu pomoże darmowy kreator CV od Canva.

Canva to darmowe narzędzie pomocne w tworzeniu różnego rodzaju grafik i dokumentów, w tym CV. Dostępne jest zarówno przez przeglądarkę, pod adresem: http://canva.com/pl_pl/ , a także jako aplikacja na telefony z systemem operacyjnym iOS i Androd. Wśród dostępnych w serwisie opcji znajduje się m.in. kreator CV z gotowymi wzorami do pobrania.

W gotowych szablonach edytowalne są kolory, czcionki, układ. Znajdują się tutaj zarówno minimalistyczne, klasyczne projekty, jak i te przeznaczone dla branży kreatywnej.  Edycja możliwa jest z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, tak samo jako pobieranie, drukowanie, udostępnianie projektu. Można tworzyć wiele wersji CV, dostosowując je do konkretnych ofert pracy.

Kreator CV znajduje się pod adresem: https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/CV/

Więcej przykładowych projektów znaleźć można na stronie: https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/

Przygodę z programem warto rozpocząć od tutoriali, w szkole projektowania: https://designschool.canva.com/, wśród których znaleźć można film instruktażowy na temat projektowania CV: https://designschool.canva.com/tutorials/create-resume-using-canva/

Powodzenia!