• 19

    07 2016

  • Zaprezentuj swój STARTUP na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

Przedsiębiorcy, którzy kierują swoją ofertę do firm z branży obronnej, mają możliwość zaprezentowania się podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 6-9 września 2016 r. w Kielcach.

Aby zaprezentować się podczas największych targów zbrojeniowych w Europie, należy wziąć udział w konkursie zgłoszeń, który trwa do 5 sierpnia 2016 roku. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres promocja@parp.gov.pl

Preferowane będą start-upy dysponujące rozwiązaniami z zakresu nanotechnologii, big data, cyberbezpieczeństwa, komunikacji, technologii Internet of Things, technologii satelitarnych, diagnostyki medycznej i wirtualnymi symulatorami do celów szkoleniowych.

Zwycięzcy będą mogli zaprezentować się podczas targów na stoisku PARP w ramach specjalnie zaprojektowanej przestrzeni. Firmy będą miały też możliwość odbycia prywatnych spotkań z przedstawicielami największych koncernów zbrojeniowych. PARP będzie pośredniczył w umawianiu spotkań.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:http://www.parp.gov.pl/zaprezentuj-swoj-startup-na-miedzynarodowym-salonie-przemyslu-obronnego

Źródło:Portal Innowacji