• 16

    02 2016

  • Pewność siebie w biznesie

Urząd Miasta Łodzi oraz  Robert Łuczak MODERN COACH w Łodzi zapraszają na bezpłatne warsztaty pn. Pewność siebie w biznesie” .

Szkolenie odbędzie się w dniu 4 marca br w godz. 9.00 – 16.00 w sali konferencyjnej Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi (al. Politechniki 32, pok. 114).

Warsztat „na wysokich obrotach” – wykorzystujący aktywnie action learning oraz narzędzia coachingu i mentoringu. Kierowany jest do osób, które nie zawsze są tak pewne siebie, jak chciałyby być.

W wielu płaszczyznach naszego życia, pewność siebie odgrywa wręcz najwyższe znaczenie, gdyż buduje silne przekonanie o realności osiągnięcia sukcesu, motywuje do działania, wzmacnia optymizm i daje poczucie spokoju.

Prawdziwa pewność siebie wynika z pełnej akceptacji swoich mocnych i słabych stron, wiary w siebie oraz w posiadane umiejętności, co pozwala uwolnić swój wewnętrzny potencjał oraz bycie autentycznym. Szczególną uwagę w trakcie warsztatów poświęcimy pewności siebie w biznesie.
Wspólna praca uczestników i moderacja prowadzącego mają przyczynić się do lepszego poznania samego siebie w aspekcie budowania i odkrywania osobistej pewności siebie w aspekcie biznesowym.

W trakcie warsztatów:
Czym jest pewność siebie i co ją kształtuje?
Jakie są moje mocne i słabe strony?
Jak wyrażam siebie – kim jestem?
Jak budować pewność siebie i wiarę w swe umiejętności?
Jak zweryfikować swoje zasoby i zaakceptować ograniczenia?
Pewność siebie w biznesie,
Jaki chcę być w swoim biznesie?

Wykorzystanie różnych technik narzędzi rozwoju oraz aktywny warsztat grupowy, zapewni Ci nie tylko poszerzenie świadomości na temat samego siebie, przyniesie również wnioski i motywację do dalszego działania i zmian. W trakcie spotkania – oprócz pracy grupowej – każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnej pracy, wyrażania siebie i zapewnione indywidualne podejście i opiekę ze strony prowadzącego.

Prowadzący:
Robert Łuczak o sobie:
Certyfikowany Coach ICC, trener, doświadczony menadżer i wieloletni konsultant zarządzania przedsiębiorstwami. Ponad siedemnastoletnie doświadczenie zawodowe – od najniższych stanowisk po najwyższe kierownicze, w firmach i korporacjach różnych branż zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Jako coach i trener specjalizuje się w:
– tworzeniu dedykowanych projektów i procesów rozwojowych dla menadżerów i pracowników,
– coachingu biznesowym, kariery oraz life coachingu,
– mentoringu,
– warsztatach grupowych i zespołowych wykorzystujących action learning.
Swoim klientom proponuje rozwijające gry, ciekawe zadania i ambitne ćwiczenia. Wszystkie narzędzia stosowane w procesie dobiera ze szczególną uwagą i starannością, uwzględniając i szanując możliwości i poglądy klienta. Współpracuje z przedsiębiorstwami i firmami różnych branż, a także osobami prywatnymi.
Prywatnie nie ukrywa, że lubi zmiany, odważne pytania i ambitne wyzwania. Wierzy, że każdy z nas ma wszystkie potrzebne zasoby by realizować marzenia, by mieć to czego pragnie, by być i żyć tak jak chce. Szczególną uwagę zwraca na zachowanie w życiu klientów ekologii (harmonii) tak, aby ich działania, odkrycia i zmiany były spójne i bezpieczne w każdym aspekcie. Pasjonuje się kreowaniem nowych narzędzi rozwoju wykorzystując metaforę i obraz.