• 14

    11 2016

  • Efektywna sprzedaż – jak to się robi?

Warsztaty z efektywnej sprzedaży w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Łodzi

W dniach 14 – 20 listopada w ponad 163 krajach obchodzony będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W 2015 roku Polska okazała się najbardziej aktywnym krajem, organizując największą liczbę wydarzeń ze wszystkich państw biorących udział w projekcie.

W ramach wydarzenia w Łodzi, 16 listopada o godzinie 18:00 w Idea Hubie, będącym jego oficjalnym partnerem, odbędą się warsztaty z efektywnej sprzedaży, skierowane do mikro- i małych przedsiębiorców.

W ubiegłych latach, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w Łodzi organizowano bezpłatne warsztaty, szkolenia a także spotkania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Oficjalnym partnerem tegorocznej edycji jest Idea Hub – przestrzeń coworkingowa Idea Banku, w której właściciele firm mogą swobodnie pracować lub organizować spotkania biznesowe.

Aby wesprzeć młody biznes w mieście, partner organizuje warsztaty z efektywnej sprzedaży, dla wszystkich przedsiębiorczych osób, które chcą dowiedzieć się, jak sprzedawać swoje produkty i usługi.

Poprowadzi je Konrad Michalak – współzałożyciel Łódzkiej Grupy Kreatywnej, który sprzedażą zajmuje się od jedenastu lat. Producent i trener kreatywny, współpracował m.in. z instytucjami finansowymi oraz podmiotami rynku usług i produktów kreatywnych.

O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych pod adres: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/953

Źródło: Idea Hub