• 07

    04 2017

  • Wyniki I etapu Konkursu na BiznesPlan

Znamy już najlepsze projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”. Podczas rekrutacji prowadzonej od  1 marca do 02 kwietnia 2017 r. wpłynęło 129 formularzy.z  pomysłami na własną firmę oraz  planowanymi wdrożeniami  w prowadzonej działalności gospodarczej.

Wszystkim uczestnikom gratujemy kreatywności i innowacyjności w podejściu do biznesu.

Spośród wszystkich zgłoszeń zostało wybranych 60 projektów

Co dalej?

  • w drugim etapie 07 kwietnia do 12 maja autorzy wybranych projektów otrzymają ponad 70 godzin warsztatowych i 20 spotkań eksperckich, podczas których będą nabywać wiedzę, m.in. z zakresu: jak przeprowadzać pogłębioną analizę rynku, konkurencji i potencjalnych klientów; poznają podstawowe zasady komunikacji, budowania zespołu czy prezentacji. W tym etapie uczestnicy opracują i złożą do oceny biznesplany oceniane przez Kapitułę Konkursu oraz krótkie minutowe clipy prezentujące ich projekty.
  • w trzecim etapie od 22 maja do 23 czerwca dwóch niezależnych ekspertów dokona oceny biznesplanów (narzędzie pomocnicze dla Członków Kapituły oraz autorów projektów). Dodatkowo oceny projektów dokonają: internauci w plebiscycie prowadzonym na stronie www.booyka.com  oraz przez Członkowie Kapituły Konkursu podczas jednodniowych obrad. Ponadto, uczestnik tego etapu podczas obrad Kapituły dokona krótkiej 3 min. prezentacji swojego projektu biznesowego. Lista laureatów Konkursu zostanie podana do publicznej wiadomości na konferencji zamykającej edycję Konkursu.
  • w czwartym etapie od czerwca do grudnia, dalsze wsparcie eksperckie oraz promocyjne realizowanych projektów.

 

Wszystkim, którym nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego Konkursu w 2018 r.