• 20

    09 2017

  • Uwaga! Warsztat tylko dla mężczyzn

Łódzkie Centrum Przedsiębiorczości oraz My Way zapraszają w dniu 17 października na wyjątkowy warsztat kierowany TYLKO DLA MĘŻCZYZN pn. „Męstwo w biznesie i w życiu osobistym”.

Termin:   17.10.2017 r.
Godzina: 10.00 -16.00
Miejsce:  Sala szkoleniowa Urzędu Miasta Łodzi (al. Politechniki 32, pok.114)
Formularz zgłoszeniowy: https://przedsiebiorczosc.lodz.pl/szkolenia?paget=training&id=139&namet=mestwo-w-biznesie-i-w-zyciu-prywatnym

Czym jest męstwo?

Jak się przejawia we współczesnym świecie?

Co to dzisiaj znaczy być mężczyzną?

Czym jest dzisiaj odwaga, hart, dzielność, bohaterstwo?

Jakim mężczyzną jesteś?                

Jakim chcesz być?

W trakcie warsztatu:

  • Przyjrzysz się swojemu męstwu!
  • Odpowiesz sobie na pytanie:  Co pokazuję światu jako mężczyzna?
  • Poznasz kobiecy punkt widzenia na temat męskości i męstwa, a także oczekiwania i potrzeby kobiet.
  • Wzmocnisz Twoje męskie cechy.
  • Spędzisz czas w męskim gronie i wymienisz doświadczenia.

W programie:

Dyskusje, ćwiczenia w grupie, w parach i indywidualne. Warsztat jest prowadzony metodami coachingowymi. Coaching jest metodą pracy prowadzącą do świadomego dokonywania zmian i osiągania celów w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej akceptacji dla wartości i indywidualności drugiego człowieka. Jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie oraz wspieranie w dokonywaniu zamierzonych zmian w oparciu o własne odkrycia, zasoby, wnioski, potrzeby. Jest zorientowany na teraźniejszość i przyszłość. Pomaga pokonać własne ograniczenia, poznać lepiej samego siebie i żyć w zgodzie z samym sobą i własnymi potrzebami.

Prowadzący:

Anna Dobromira Cywińska – akredytowany coach ACC ICF, trener rozwoju osobistego,  współwłaścicielka firmy rodzinnej, wiceprezes Fundacji „Kobieta w Harmonii”. Od wielu lat interesuje się metodami rozwoju osobistego, złożoną naturą człowieka i tym jak osiągnąć szczęście i spełnienie pozostając w zgodzie ze sobą i światem. W życiu często odważnie i na przekór wszystkim płynęła „pod prąd” aby żyć zgodnie ze swoimi wartościami. Prowadzi coachingi indywidualne i grupowe, warsztaty rozwoju osobistego. Inspiruje do świadomego i spełnionego życia, tworzy autorskie programy rozwojowe, w których wykorzystuje różnorodne, aktywne techniki i metody m.in. takie jak: praca z podświadomością, medytacje, coaching, hunę itd. Wierzy w to, że każdy z nas ma wyjątkowy talent, powołanie i moc, z którymi przychodzimy na świat. Inspiruje do tego aby je odkryć i wykorzystywać dla dobra własnego i innych. Bezpieczna atmosfera, ciekawość drugiego człowieka, indywidualne podejście do uczestników zachęcają do autorefleksji, twórczego myślenia i poszukiwań odpowiedzi na ważne pytania.

Tomasz Sławiński  – jestem coachem, aktorem, śpiewakiem, mężem niezwykłej kobiety i ojcem cudownych dzieci. Pełnię funkcję wicedyrektora Oddziału Łódzkiego Izby Coachingu. Jestem ekspertem w obszarze pracy głosem, ciałem oraz wystąpień publicznych. Moją pasją od ponad dwudziestu lat jest człowiek, jego piękno, siła i złożoność jego natury. W pracy coacha oraz mentora dzielę się swoim doświadczeniem, prowadząc klientów do ich pełni i samodzielności. Wiedzę z zakresu coachingu zdobyłem na studiach podyplomowych Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Łódzkim oraz uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach m.in. u Moniki Zubrzyckiej-Nowak i Bogeny Pieskiewicz. Ukończyłem Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Aix-en-Provence Music Academy oraz International Opera Studio w Zurychu. Występowałem na deskach europejskich teatrów operowych, współpracując z najwybitniejszymi osobowościami świata muzycznego. Jestem pasjonatem i instruktorem żeglarstwa.