• 26

  03 2018

 • Jak prowadzić biznes z Unikatowym Design Thinking.

Urząd Miasta Łodzi oraz  UNIKATUM  Pracownia Rozwoju Osobistego zapraszają na bezpłatne szkolenie pn. „Jak prowadzić biznes z Unikatowym Design Thinking. Warsztaty myślenia projektowego nad usprawnieniami bazujące na DT- Design Thinking oraz HCSR- Holistycznym Coachingiem Skoncentrowanym na Rozwiązaniach”.

Termin: 05.04.2018 r.
Godzina: 9.00 -1 3.00
Miejsce:  Sala szkoleniowa Urzędu Miasta Łodzi (al. Politechniki 32, pok.114)
Formularz zgłoszeniowy

We współczesnym świecie najwyżej cenione są organizacje zorientowane na klienta i oferujące mu realnie unikatową wartość. Bez poznania klienta i odkrycia jego potrzeb nie można prowadzić dobrego biznesu.

Jeżeli uznać, że biznes to relacje, a najważniejsze z nich mamy ze swoimi klientami, to oni powinni być fundamentem naszych przedsięwzięć i osią wokół której projektujemy biznes. W związku z powyższym zapraszamy Państwa na warsztaty;

Zapraszamy managerów zainteresowanych poszukiwaniem skutecznych rozwiązań dla firm, właścicieli firm, początkujacych przedsiębiorców, osoby proaktywne społecznie, pasjonatów Design Thinking ….. i Ciebie jeśli szukasz rozwiązań!

Celem pracy podczas warsztatu jest wygenerowanie usprawnień i generowanie rozwiązań pośrednio i bezpośrednio służących firmie do:

 1. pogłębienia relacji z klientami strategicznymi,
 2. podniesienia jakości obsługi klientów stałych,
 3. zwiększenia liczby nowych klientów.
  Dzięki uczestnictwu w warsztatach przygotujecie prototypy rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb klienta wykorzystując sprawdzoną metodykę Design Thinking, nazywaną po polsku ‘myśleniem projektowym’.

Design Thinking polega na wnikliwym zrozumieniu osób, dla których projektujemy, zdefiniowaniu punktu widzenia klienta, generowaniu pomysłów, tworzeniu prostych prototypów i testowaniu ich w praktyce. DT pomaga wzmianie problemu na wyzwanie i chęci tworzenia prawdziwej wartości dla ludzi, nie opiera się na szczęściu, inspiracji czy geniuszu pomysłodawcy, lecz na zmianie optyki, dzięki poznaniu i zrozumieniu różnych punktów widzenia.

Korzyścią z udziału w tych warsztatach jest:

 • praca na „żywym organiźmie” firmie budującej swoją klientocentryczność,
 • doświadczenie mikroprocesu DT w rozwiązaniu konkretnego wyzwania biznesowego,
 • aktywne wypracowanie usługi/produktu/idei pomocnych w budowaniu przewagi konkurencyjnej opartej na wartościach,
 • możliwość wysnucia wniosków przydatnych do rozwoju swojego biznesu,
 • wygenerowanie rozwiązań możliwych do wykorzystania w praktyce
 • Jako uczestnik tego szkolenia poznasz również kilka modeli wprowadzania zmian prywatnych i biznesowych,
 • zapoznasz się praktycznie z Holistycznym Coachingiem Skoncentrowanym na Rozwiązaniach oraz podstawami Design Thinking.

W skrócie:

Interaktywnie pracujemy w grupach nad rozwiązaniem biznesowego wyzwania dla firmy poszukującej usprawnień. Przechodzimy przez proces myślenia projektowego- DESIGN THINKING. Dzięki uczestnictwu w warsztacie zdobędziesz doświadczenie w praktyce 5 etapów DT: empatyzacja, projektowanie wyzwań, ideacja, prototypowanie i testowanie.

Dzięki temu warsztatowi lepiej zrozumiesz psychologię zmiany oraz będziesz w praktyce umieć wspierać siebie holistycznie i coachingowo.

Gwarantujemy: 4 godziny pracy grupowej i coachingowej rozwijających przedsiębiorczość i zwiększających skuteczność wprowadzaniem zmian skoncentrowanych na potrzebach klienta.