• 05

    07 2016

  • Cronochip

logoCrono Paweł Kubicz

tel.: 48 695 826 525
mail:info@cronochip.pl
www.cronochip.pl

Cronochip

twórca i oficjalny dystrybutor uniwersalnego systemu do sportowego, elektronicznego pomiaru czasu Timing Sense przeznaczonego na rynek imprez masowych, niezmotoryzowanych.

Kluczową misją Cronochip jest zrewolucjonizowanie rynku masowych, niezmotoryzowanych imprez sportowych w Polsce. Jest to możliwe jedynie za pomocą nowoczesnego systemu Timing Sense, który został zintegrowany z platformą Sportmaniacs. Połączenie tych elementów, podniesie jakość polskich imprez sportowych oraz umożliwi tysiącom osób dostęp do nowych usług cyfrowych.

System Timing Sense został opracowany w wyniku obserwacji rynku sportowego od strony chronometrażu. Do jego stworzenia przyczyniła się potrzeba rozwoju zintegrowanego, wielofunkcyjnego produktu, służącego zarówno osobom zajmującym się pomiarem czasu, organizatorom zawodów, jak i sportowcom. System Timing Sense oraz platforma Sportmaniacs rozwijane są nieustannie od 2011 roku na rynku hiszpańskim. Od początku swego istnienia doskonale sprawdzają się na licznych zawodach sportowych.

System sprawdził się na największych imprezach sportowych