• 04

    07 2016

  • Przedsiębiorczość ma kobiecą twarz

Jak wynika z danych COIG, w pierwszym półroczu 2016 roku w Łodzi zostało założonych 2534 nowych  firm. Aby zdecydować się na własną działalność trzeba wykazać się przedsiębiorczością i mocno wierzyć w swój sukces.  Coraz częściej swoją szansę w biznesie wykorzystują kobiety,  dlatego 5 lipca o 18.00, to właśnie dla nich odbędą się warsztaty z ekspertem z zakresu coachingu i mentoringu – Danutą Jacoń-Chmielecką.

Warsztat skierowany jest do wszystkich pań,  które chcą poznać narzędzia służące rozwijaniu  przedsiębiorczości.

Już w przyszły wtorek na szkoleniu organizowanym w Idea Hubie, uczestniczki będą miały okazję pracować nad rozwojem własnej przedsiębiorczości metodą HCSR: „Moja misja, a moje życie”. Każda z nich przejdzie krok po kroku osobistą mini sesję z użyciem właśnie tej metody. Zainteresowane panie nauczą się wyznaczania celów opartych na wartościach oraz proaktywnym precyzowaniu zadań, które kształtujących rzeczywistość. Warsztaty poprowadzi Danuta Jacoń-Chmielecka, która jest praktykiem coachingu (ma na koncie ponad 700 sesji coachingowych) i certyfikowanym trenerem. Podczas warsztatu odbędzie z uczestniczkami rozmowy o świadomości własnej skuteczności oraz przeanalizuje zasady, którymi kierują się działające efektywnie kobiety.

Wydarzenie odbędzie się w Idea Hubie, bezpłatnej przestrzeni coworkingowej, w której można wygodnie pracować i organizować biznesowe spotkania. Na zainteresowanych czeka 10 miejsc. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych pod adres:drewnowska@ihub.pl

Więcej szczegółów:  https://www.facebook.com/IdeaHubDlaPrzedsiebiorcow/posts/1049574351765028

Źródło: Organizator