• 21

    01 2015

  • Go-to biuro turystyki regionalnej s.c.

93-192 Łódź, ul. Senatorska 12
Tel: +48 691 972 202
Email: go2@go-to.com.pl
www.go-to.com.pl

Go-to biuro turystyki regionalnej s.c.

Piotr Strzelecki, Michał Pawlak


Zapraszamy do zwiedzania Łodzi i odkrywania uroków Ziemi Obiecanej! Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą przyjezdnych do Łodzi i regionu łódzkiego. Z przyjemnością dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w naszym mieście był jak najbardziej udany. Bez względu na to, czy będzie to krótka podróż w interesach, weekendowy wypad w celach rekreacyjnych i rozrywkowych, zwiedzanie Łodzi wybranym szlakiem tematycznym, czy dłuższy pobyt krajoznawczy. Zorganizujemy Państwa czas zgodnie z indywidualnymi potrzebami  i zainteresowaniami. Wycieczka do Łodzi będzie niezapomnianym przeżyciem!

Łódź to miasto z fascynującym dziedzictwem industrialnym, wielki kompleks architektury eklektycznej i secesyjnej, kolebka polskiej kinematografii, idealne miejsce na zakupy, czy wieczorną wizytę w jednym z licznych lokali rozrywkowych. To miasto o wielu obliczach, wyróżniające się swoją historią, fizjonomią i atmosferą na tle innych dużych ośrodków w kraju. Chcemy zapoznać Państwa    z tą różnorodnością! Również na zapleczu Łodzi, w całym regionie środkowej Polski, nie brakuje atrakcji przyrodniczych i kulturowych, które chętnie pokażemy przyjezdnemu.

Naszą firmę tworzy młoda kadra reprezentowana przez miłośników Łodzi, którzy znają miasto od podszewki i z wielkim entuzjazmem podzielą się wiedzą o nim.  Zapraszamy do odwiedzenia Łodzi!